NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?

 

Silobas kompresörü, pistonlu bir kompresör çeşidi olup çalışma şekli olarak diğer kompresörlerden tek farkı düşük motor devrinde yüksek debi ve düşük bar basınç üretmesidir. Silobas kompresörlerin en büyük özelliklerinden biri hava depolama tanklarının olmaması ve ürettiği havayı direkt olarak sisteme aktarmasıdır. Ayrıca basınçlı hava üretiminde düşük miktarda enerji sarfiyatı yaptığı için oldukça ekonomiktir.

Confidence Kompresör olarak40 yıllık tecrübemizle   müşterilerimize verimli, dayanıklı ve uygun maliyetli kompresörler üretmekteyiz. Üretmekte olduğumuz silobas kompresörlerinin elektrik ve dizel motorlu olarak iki farklı kapasitede toplam dört çeşit modeli bulunmaktadır. Müşteri isteği ve kullanım alanına göre kullanıcıya en uygun modeli sunmaktayız. Silobas kompresörlerinin en geniş kullanım alanı çimento taşıma kamyonları olmakla beraber bunun yanında sulu gıda, alçı taşı, kum, kireç taşı vb. ürünlerin taşıma kamyonlarında da kullanılmaktadır.

Kompresörlerde tek parça GGG60 döküm krank bulunmaktadır. Bu parça kompresöre gelebilecek olası darbeleri emerek makinenin zarar görmesini minimuma indirmektedir. Kompresörlere ait gömleklerinin et kalınlığı normaline göre daha fazladır. Makinenin sürekli çalışmasında gömlekte basınçtan kaynaklı yüksek sıcaklıklar oluşur. Çalışma sonunda gömlek soğumaya başlar. Bu işlem sürekli tekrarlandığında ani soğumadan kaynaklı gömlek malzemesinde zamanla deformasyon meydana gelir ve gömlekte çatlamalar-yırtılmalar görülür. Et kalınlığının fazla olması deformasyonu engelleyerek kompresörün ömrünü uzatır.Piston malzemesi ETAL 145 malzemeden imal edilmiştir. ETAL 145 belirli bir sıcaklığa kadar deformasyona uğramadığı için piston malzemesi olarak kullanılmasında büyük avantaj sağlamaktadır. Kompresörlerimizde kullanılan sarf malzemelerin tamamı (rulman, keçe, segman, ventil vb.) dünyaca kalitesi bilinen markalardan oluşmaktadır.

Confidence Kompresör olarak kaliteye verdiğimiz önem sayesinde makinelerimiz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra tecrübeli  teknik servis ekibimiz ile her daim müşterilerimizinhizmetindeyiz.

 

Das Neukundenangebot ist ein summarisches Schnäppchen und über sehr fairen Wettanforderungen versehen. hat einen Unterschiedliche Boni darüber hinaus Promotion finden Sie bei Vulkan Vegas Casino Angebote. können sie die Nach dem Login seht Ihr bei Vulkan Sin city 25 Euro als Bonusguthaben in Eurem Kundenkonto. das vulkan vegas online Wie hoch dein zweiter Bonus ausfällt, hängt davon abdominal, in welcher Höhe du deine zweite Einzahlung tätigst. vulkan vegas login