KURUMSAL

Confidence Kompresör

Model ve döküm sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız, savunma sanayi, otomotiv sektörü, inşaat sektörü, makine imalatı iş makinesi yedek parçaları, gıda sektörü ve özellikle yıllardır yapmış olduğumuz kompresör döküm parçaları imalatı ile üretim konusunda ciddi bir tecrübe sahibidir. Kompresör imalatında yaşanılan problemleri ve eksiklikleri yıllarca gözlemleyen firmamız dökme demir konusundaki onlarca yıllık tecrübesiyle kompresör imalatına başlama kararı almıştır.

Üretmiş olduğumuz kompresörlerimizin model – döküm parçalarının tamamının dökümhanemizde dökülmesi makine kalitesini artırarak rekabetçi kimliğimizi ön plana çıkaracaktır. Kaliteden ödün vermeyen verimli ve dayanıklı kompresörler üretmeyi hedefleyen firmamızın sürdürülebilir fiyat politikası ve kullanıcının yanında olan servis ağıyla sektörde kısa sürede layık olduğu yeri alacağına inancımız tamdır. Ülkemizde model, döküm ve kompresör imalatını bünyesinde gerçekleştiren tek firmayız.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize verimli dayanıklı ve uygun maliyetli kompresörler üretmek adına tüm üretim kadromuzla büyük bir özveri içerisinde işimizi severek çalışmaktayız. Amacımız Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyadaki kullanıcıları üretmiş olduğumuz kompresörlerle buluşturup yaşanılan sorunlara uygun çözümler üreterek ve müşteri güvenini kazanarak sektörde aranılan bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

  1. Markamızı tercih eden değerli müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede çözüme kavuşturmak.
  2. Makine kalitemizi her zaman fiyatlarımızın üzerinde tutmak.
  3. Ar-ge çalışmalarımızla teknolojiye ayak uydurmak . gelişmelere uyum sağlamak.
  4. Ticari endişelere kapılmadan makinemizde en uygun dökme demir ve yedek parçaları kullanmak.

KALİTE BELGELERİ