Jeneratör Kompresörü vs Güven KompresörüJeneratör Kompresörü

Jeneratör Kompresörü vs Güven KompresörüJeneratör Kompresörü

Türkiye dünyanın en müreffeh sanayi ülkelerinden biridir. Türkiye çok sayıda ağır makine tedarik ediyor. Öte yandan Ankara, gen kompresör gibi çeşitli imalat firmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Confidence Compressor bu ilde aynı şekilde pazar lideridir.

Hava kompresörü, dünya çapında hemen hemen tüm sektörlerde en yaygın kullanılan cihazlardan biridir. Hava kompresörleri, çok fazla elektrik gerektiren birçok makineye güç sağlamak için idealdir. Sonuç olarak, bir pistonlu hava kompresörü kullanmak para tasarrufu sağlar ve çevre dostudur.

Bu makale Ankara’nın önemli girişimlerinden biri olan gen kompresörü tanıtacaktır. Aynı zamanda güven kompresörü ile gen Kompressor arasındaki farklardan da geçecektir.

Giriş Jeneratör Kompresörü

1975 yılında temelleri atılan Gencomp Makina, Türk imalat sektörüne çeşitli alanlarda aktif olarak destek olmuştur. 2008 yılında Gen Kompressor çalışmalarını basınçlı hava sistemleri üzerine yoğunlaştırmış ve kompresör üretimine ağırlık vererek bu sektördeki ilk adımlarını atmaya başlamıştır.

Gencomp Makina, gelişen bir alanda aktif ve lider bir firma olma iddiasını sürdürürken, alanında genişlemeye ve pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Sk. Gen Kompressor, Ostim, 1234 adresinde tüketicilere hizmet vermektedir.  No: 1-3, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara. Ayrıca, yılların bilgi birikimini güvenilirlikle birleştirerek yüksek kaliteli ürünler üretmeyi amaçlıyorlar.

Jeneratör Kompresörü vs Güven KompresörüJeneratör Kompresörü

Jeneratör Kompresörü, Güven KompresörüJeneratör gibi iki tip pistonlu hava kompresörüne sahiptir. HR160-3 ve HR220-2 dizel motorlu hava kompresörleri dikkate değer örneklerdir. Öte yandan, HR160-3 ve HR220-2 gibi elektrik motorlu hava kompresörleri en yaygın örneklerdir.

Çift ve üçlü pistonlu kompresörler, hem Gen Kompressor hem de Confidence Compressor’da mevcuttur. Gen Kompressor, 10200lt/dk, 7200lt/dk ve 1500lt/dk kapasitelerde pistonlu kompresörler üretmektedir. Confidence Kompressor ise sadece 10200lt/dk ve 7200lt/dk üzerine yoğunlaşmaktadır.

Gen and Confidence compressors feature a 160 mm piston for 7200lt/dk compressors and a 220mm piston for 10200lt/dk compressors. Both compressors have a working pressure range of 2.5 to 3 bar. Finally, the compressors utilized 18KW and 22KW motors, respectively.

Confidence Kompressor’ün sunmadığı tek kompresör Kazan Kompresörü’dür. Bu varyant, 90 mm çapında iki pistona sahiptir. Bu hava kompresörü dakikada 1500 litre serbest hava akış hızına sahiptir. Ayrıca bu pistonlu hava kompresörü 8 bar çalışma basıncına ve 1500 rpm’de dönen 7.5KW elektrik motoruna sahiptir.

Çözüm

Güven kompresörü sizin için en inanılmaz seçenektir. Confidence Compressor, hava kompresörü verimliliğini ve dayanıklılığını birleştiren yüksek kaliteli pistonlu hava kompresörleri üretme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Çimento kompresörü satın almak istiyorsanız veya çok çeşitli pistonlu kompresörler hakkında sorularınız varsa mesaj bırakın.

Onlarca yıllık üretim uzmanlığına sahip profesyonel bir üretici olarak yurtiçinde ve yurtdışında onbinlerce tüketiciye çok sayıda üretim çözümü sunduk.

Confidence kompresör size haftanın yedi günü, günde 24 saat çevrimiçi hizmetler sağlayacaktır. Bir pistonlu kompresöre ihtiyacınız varsa veya bununla ilgili bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İşinizi takdir ediyoruz.