BNB-72 CONFIDENCE ÇİMENTO KOMPRESÖRÜ

BNB-72 CONFIDENCE ÇİMENTO KOMPRESÖR

BNB-72 Confidence Dizel Çimento kompresörü, makineyi çalıştırmak için hızlı patlamalar veya akışlarda serbest bırakılan havayı sıkıştırarak ve basınçlandırarak dizel motordan kinetik enerji üretir.

Confidence’ın dizel çimento kompresörleri, herhangi bir basınçlı hava uygulaması için yeterli basınçlı hava sağlayabilir. Dizel Çimento Kompresörlerimiz güvenilir ve uzun ömürlüdür, daha uzun hizmet ömrü sağlar.

Çimento kompresörlerimiz bakım masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu kompresörler için herhangi bir kayış veya kasnak gerekli değildir.

BNB-72 CONFIDENCE ÇİMENTO SİLOBAS HAVA KOMPRESÖRÜ DİZEL MOTORLU

BNB-72 Confidence Çimento Silobas Hava Kompresörü Teknik Özellikleri.

Çekirdek İşlev

 
Yüksek Güçlü Dizel Motor

Çimento kompresörlerimizde Yüksek Güçlü Dizel Motor mevcuttur. En son teknolojiyi geliştirilmiş tasarımla sürdürdük.

Yağla yağlanmış Piston odası

Çimento kompresörlerimiz, düşük gürültülü, yağla yağlanan piston odası ile donatılmıştır. Bu piston odaları, yağlama nedeniyle verimli ve dayanıklıdır.

Güvenli giriş ve çıkış

Kompresörlerin hem girişinde hem de çıkışında istenmeyen partiküllerin dışarıdan gelmesini engelleyen emniyet valfleri bulunmaktadır.

sağlam temel

Confidence çimento kompresörleri, genel sistemin sağlamlığını sağlayan çok sağlam bir tabana sahiptir.
 

Dizel çimento kompresörlerimizin temel özellikleri

 
En Yüksek Hava Kalitesi

Toz işleme, elektronik üretimi, soğutma, atölye ve endüstriyel uygulamalar üstün hava kalitemizden yararlanır.

Çalışmanızı azaltın

Çimento kompresörlerimiz bakım masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu kompresörler için herhangi bir kayış veya kasnak gerekli değildir. Ayrıca, çeşitli enerji tasarruflu yağla yağlamalı pistonlu kompresörler, tüm kullanım ömrü maliyetini düşürür.

Enerji geri kazanım sistemleri ve diğer ileri teknoloji, genel enerji faturanızda daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Maksimum Karlılık

Yerden tasarruf etmenin, kurulumu kolaylaştırmanın, kolayca erişilebilir bileşenlere sahip olmanın ve uzun ömürlü sarf malzemeleri kullanmanın önemini biliyoruz. Gelirlerinizi artırmak için uzmanlığımızı sizin için kullanabiliriz.

Çevre dostu

Çimento kompresörü teknolojimizi kullanarak çevreyi daha iyi koruyabilir ve uluslararası gerekliliklere uyabilirsiniz. Bu kompresörler, sızıntıyı ve enerji tüketimini azaltırken aynı zamanda kondensat arıtma ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Küresel Hizmet ağı

Havayla sıkıştırılmış ekipmanınızın kullanılabilirliğini ve güvenilirliğini artırıyoruz. Dünyanın en büyük basınçlı hava hizmeti şirketlerinden birine sahibiz.
 

Dizel çimento kompresörü uygulaması kritik uygulama

 
Sizin için çalışan çok çeşitli uygulamalarda hava kompresörleri sağlama konusunda onlarca yıllık deneyime sahibiz. En yaygın uygulamalardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

Çimento Sanayi

Çimento endüstrisi, hava kompresörlerimizin çoğunu sağladığımız yerdir. İmalatlarında çimento, alçıtaşı ve diğer tozları taşımak için çimento kompresörleri kullanan bu endüstriler bize olumlu bir tepki verdi.

Otomotiv

Dizel Pistonlu kompresörlerimiz, yüksek kaliteli boya yüzeylerini, sorunsuz çalışan süreçleri ve daha iyi sağlık durumunu verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.

Tarım

Portatif dizel kompresörler Confidence’tan temin edilebilir. Tarımsal amaçlar için kompresörümüzü istediğiniz tarlaya taşıyabilirsiniz.

Yağ ve gaz

Dizel çimento kompresörlerimiz, Petrol ve Gaz sektörlerinde sorunsuz kontrol sistemleri ve süreçleri, geliştirilmiş güvenlik ve güvenlik ve daha yüksek kaliteli bir nihai sonuç sağlar.

Tekstil

Tekstil endüstrisinde, güven pistonlu kompresörler daha verimli üretim, daha düşük onarım ve bakım maliyetleri, daha mükemmel tekstil kalitesi ve daha az atık sağlar.

İlaç

Kompresörlerimiz ürünlerin arıtılmasına, kontaminasyon tehlikelerinin azaltılmasına, süreçlerin iyileştirilmesine ve atıkların giderilmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikleri

Marka
Confidence
Tipi
BNB 72
Motor
Diesel
Motor Devri
1500 D / DK.
Test Basıncı
3 bar
Çalışma Basıncı
2 bar
Debi
7200 LT./DK.
Piston Çapı
160 mm. – 160 mm. – 160 mm.
Ağırlık
740 KG.

ilgili ürünler

Das Neukundenangebot ist ein summarisches Schnäppchen und über sehr fairen Wettanforderungen versehen. hat einen Unterschiedliche Boni darüber hinaus Promotion finden Sie bei Vulkan Vegas Casino Angebote. können sie die Nach dem Login seht Ihr bei Vulkan Sin city 25 Euro als Bonusguthaben in Eurem Kundenkonto. das vulkan vegas online Wie hoch dein zweiter Bonus ausfällt, hängt davon abdominal, in welcher Höhe du deine zweite Einzahlung tätigst. vulkan vegas login