BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

–     Firmamız dökümhane ve endüstriyel tasarım sektöründe çözüm üretiminde uzmanlaşmıştır. Savunma, otomotiv, inşaat, makine imalatı, inşaat ekipmanları için yedek parça, gıda endüstrisi için ürün ve uygulama üretiminde ve özellikle kompresör parçalarının tasarımı ve dökümünde engin deneyime sahibiz. Metalurji sektöründeki onlarca yıllık tecrübemize güvendiğimiz, piyasada bu tür ürünlerin imalatında sık sık karşılaşılan sorunları ve eksiklikleri gidermek amacıyla kompresör imalatına başladık.

 

–      Kompresör parçalarının tasarımında ve dökümünde sürekli çalışmamız, ürünlerimizi aşamalı olarak iyileştirmemizi sağlayarak kaliteyi ayırt edici işaretimiz haline getirdi. Güven Kompresörleri kaliteden ödün vermeden verimli, dayanıklı ve uygun fiyatlı kompresörler üretmeyi amaçlar. Sürdürülebilir fiyatlandırma politikamız ve müşterilerimizi destekleyen hizmet ağımız, bizi sektördeki en iyi konumdaki şirketlerden biri haline getirdi. Kompresörlerin tasarımından dökümüne, imalatından montajına kadar tüm üretim sürecinde yer alan ilk ve tek Türk firmasıyız.

1. KOMPRESÖRÜN DOĞDUĞU YER OLDUĞUMUZU BİLİYORMUSUNUZ ?

 

 

Döküm ve Model sektöründe 40.yılımızı kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Evet! Ürettiğimiz bütün silobas hava kompresörlerimizin ve daha birçok dünya markası için, tescilli kalitemiz ile döküm, model ve işleme yapıyoruz. Hassas mühendislik gerektiren bir çok projede tercih ediliyoruz. Döküm fabrikamızla bir çok makine ve ekipmanlarının doğduğu yer olmanın avantajınıdaSilobas hava kompresörlerimize yansıtıyoruz.

 

2. KOMPRESÖRLERİMİZİN SIFIR YAĞ SIZINTISIYLA ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ ?

 

 

Silobas hava kompresörü kullanıcılarının en çok karşılaştığı ve şikayet ettiği yağ sızdırma problemini ortadan kaldırıyoruz.Uzun süren hassas mühendislik çalışmaları sonucunda yüzde yüz sıfır yağ sızdırmazlığını sağlıyoruz. Döküm ve işlemedeki 40 yıllık tecrübemize hassas mühendisliğimizi katarak  sıfır yağ sızıntısını sağlayan ilk ve tek üretici olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

3.KOMPRESÖRLERİMİZİN ÇALIŞMASI ESNASINDA EN DÜŞÜK ISI DERECESİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYORMUSUNUZ ?

 

 

Hassas mühendislik ile yapılan özel hesaplamalarla ürettiğimiz silobas hava kompresörlerimizde çalışma esnasında en düşük ısı derecesinde çalıştırmayı başarıyoruz.Silobas hava kompresörü yedek parçalarıçalışma esnasında ısıya bağlı olarak daha fazla aşınır. Mühendisliği CementCompressorConfidence’a ait olan bu yöntem ile silobas hava kompresörü yedek parça ihtiyacınızı en aza indiriyoruz.

 

4. KOMPRESÖRLERİMİZİN ÇALIŞMASI ESNASINDA EN DÜŞÜK TİTREŞİMLE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ ?

 

 

Silobas hava kompresörlerimizde kullandığımız hareketli parçalarının balansı alınarak ve montaj esnasında kullandığımız özel bir teknik ile bu problemi ortadan kaldırıyoruz. Çalışma esnasındaki titreşim fazlalığı silobas hava kompresörünüz silobasınızda konumlandırıldığı yerde ve çekicinizindekiking pimi bağlantı noktasındaki metal yorgunluğuna sebep olur. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

 

5.KOMPRESÖRLERİMİZDE KULLANILAN BÜTÜN PARÇALARIN METALURUJİ MÜHENDİSİ ONAYLI OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ ?

 

 

Kullandığımız bütün parçalar montaj işleminden önce 3 kontrole tabi tutulurlar.

  1. Dökümden çıkar çıkmaz yapılan ilk labaratuar testleri
  2. Dökümden çıkan silobas hava kompresörleri yedek parçalarının işleme sürecinden sonra özel makinelerle kontrolleri
  3. Montaj esnasında yapılan gözle son kontroller

 

Yapılan bütün bu işlemler Metalurji mühendislerinin gözetiminden geçerek onaylanır.

 

 

6.BU HİZMETLERİ VEREN İLK VE TEK ÜRETİCİ FİRMA OLDUĞUMUZU BİLİYOR MUSUNUZ ?

 

 

 

Das Neukundenangebot ist ein summarisches Schnäppchen und über sehr fairen Wettanforderungen versehen. hat einen Unterschiedliche Boni darüber hinaus Promotion finden Sie bei Vulkan Vegas Casino Angebote. können sie die Nach dem Login seht Ihr bei Vulkan Sin city 25 Euro als Bonusguthaben in Eurem Kundenkonto. das vulkan vegas online Wie hoch dein zweiter Bonus ausfällt, hängt davon abdominal, in welcher Höhe du deine zweite Einzahlung tätigst. vulkan vegas login